info@licusyacht.com

Transfer

Yurt içinde veya yurtdışında istediğiniz limana, her çeşit tekneyi deniz yolu ile güvenli bir şekilde transferini gerçekleştiriyoruz.Deneyimli kaptan ve çarkçı ekibimizle uzun mesafe tekne transferleri güvenle ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.Bu alanda uzman kardomuz ve çalışanlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Yatınızın tarafınıza teslimi, işimizin önemli bir parçasıdır. Yatın transferi; karayolu taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve/veya ikisini birden içeren organizasyonlar ile sağlanmaktadır. Bu yöntemler, müşterilerimiz için; hemen hemen her gün sunduğumuz alışılagelmiş hizmetlerdir. Yatınız teslimatı ile ilgili olarak en iyi fiyatları, tecrübeli personeli, sigorta hizmetlerini ve tüm evrak işlerini sağlıyoruz.

Yatı satın aldığınızda operasyon yerine teslimini biz üstlenerek, teknenizin lokasyon ve ölçüleri dikkate alınmak sureti ile deniz üzerinden ve/veya, karayolu taşımacılığı ile özel tırlardan istifade ile nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Gerek kaptan ve nakliye şirketinin seçimi, gerekse evrakların hazırlanması ile tüm süreç boyunca tarafınızla iletişim halinde  bulunarak yatınızın güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlıyoruz.

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?