info@licusyacht.com

Bakım – Onarım

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five 

Bizim ile birlikte teknenizin büyümesinin her adımına dahil olacaksınız. İlk adım, yatınız için klasik, kentsel, fütüristik veya geleneksel gibi bir stile karar vermektir. Siz bizleri yönlendirir, ancak ölçümler ve malzemelerden teknolojilerin koleksiyonuna ve türünün tek örneği çözümlere kadar her şeyden biz sorumlu oluruz. Hayalinizdeki yatı birer birer gerçeğe dönüştürmek için birlikte çalışacağız.

Şirketimiz, teknenizi tam istediğiniz şekilde özel olarak inşa etmek için uzmanlığa, işçiliğe ve kaynaklara sahiptir. Güvenebileceğiniz şey budur. Yenileme ve onarım süreci üzerindeki tam kontrolümüz sayesinde yatınız detaylara en yüksek özen gösterilerek yeniden donatılacaktır. Sadece en kaliteli kumaşları kullanıyoruz ve bu olağanüstü yat için en yüksek beklentileri karşılıyoruz. Sonunda yatın nasıl görüneceğini belirlemek size kalmıştır.

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?